• slide-1
  AUTORIKA - AUTOMOBILIŲ ŠVAROS CENTRAI
 • Plovimas

  Automobilis kelyje – tai lyg didelis dulkių siurblys, renkantis žiedadulkes, asfalto, asbesto, smėlio, purvo daleles, žiemą - druskos, suodžių, naftos junginių - polimerų, sintetinių tepalų daleles, kurios, veikiamos oro sąlygų, tampa stipriais nuodais, kancerogenais. Rūgštys per lako sluoksnį lengvai pasiekia metalą ir sukelia koroziją.

  Pasirinkus paslaugą "Automobilio plovimas ir sausinimas", automobilis plaunamas aukštu slėgiu, naudojant purvo tirpiklį ir aktyviąsias putas, o džiovinant - sausinant  naudojamas specialus vaškas, durų arkos yra valomos. Automobilio plovimo be sausinimo metu nėra valomos durų arkos, tik langai nuvalomi specialia mentele. Vairuotojams, ypač saulėtomis dienomis, rekomenduojama plauti automobilį ir nusausinti, nes nuo išdžiūvusių vandens lašų ant kėbulo lieka kalkių dėmės.

  Valyti ir plauti automobilį reikia, tačiau svarbu nepamiršti, kad tai turi būti daroma atsakingai - ne sode ar prie vandens telkinio, o tam specialiai pritaikytoje vietoje, naudojant aukščiausios kokybės priemones, kurios ne tik saugiai ir efektyviai valo automobilio kėbulą, bet ir nepažeidžia dažų dangos.

  Automobilį reguliariai plauti reikia tiek vasarą, tiek žiemą, nes per ilgai neplaunamos vabzdžių liekanos, druskos gali pažeisti lako sluoksnį, todėl vėliau gali būti reikalingas poliravimas.


  Express salono valymas

  Paslauga skirta automobilio vidaus švarai ir tvarkai palaikyti. Express salono valymo metu:

  1.    1. siurbiamas automobilio salonas ir bagažinė;
  2.    2. valomos dulkės nuo plastikinių detalių,
  3.    3. plaunami guminiai kilimėliai, o medžiaginiai – siurbiami.

  * Jei automobilio salone yra daug šuns plaukų, kuriems pašalinti reikalingos specialios priemonės, taikomas papildomas mokestis.


  Sausas salono valymas

  Sausas valymas reikalingas tuo atveju, jei ant panelės ar kitų plastikinių dalių atsiranda įsisenėjusios dėmės, kurių express salono valymo metu nepavyksta pašalinti, ir joms nuvalyti reikalingos specialios cheminės priemonės.

  Atliekant sausą salono valymą:

             1. Automobilis nuplaunamas  ir nusausinamas;

             2. Vidaus valymo metu išsiurbiamas automobilio salonas, sėdynės, bagažinė;

             3. Automobilio langai nuvalomi iš vidaus;

             4. Specialiais cheminiais valikliais valoma ir atnaujinama automobilio panelė bei kiti plastikiniai paviršiai.

  * Prieš užsisakant paslaugą, rekomenduojame pasikonsultuoti su švaros centrų Meistrais – Priėmėjais, kokios paslaugos reikia Jūsų automobiliui.


  Cheminis salono valymas


  Cheminis salono valymas

  Ant automobilio grindų dažnai nusėda daug vandens bei nešvarumų nuo lietaus, sniego, batų ir kt., dėl to dažnai automobilio salone atsiranda blogas kvapas. Salone, sėdynėse taip pat susikaupia įvairūs nešvarumai, kurie gali tapti pagrindine korozijos priežastimi. Tokiu atveju automobilio salonui reikalingas cheminis valymas.

  Atliekant chemininį salono valymą:

  1. 1. Automobilis nuplaunamas ir nusausinamas;
  2. 2. Išsiurbiamas automobilio salonas, bagažinė;
  3. 3. Cheminėmis priemonėmis valomos lubos, grindys, sėdynės, panelė ir kitos plastikinės dalys, bagažinė, medžiaginiai kilimėliai (guminiai kilimėliai plaunami).
  4. 4. Atlikus valymą automobilio salonas ir bagažinė išdžiovinami (automobilis grąžinamas tik visiškai sausas).
  5. 5. Visi darbai atliekami naudojant tik aukščiausios kokybės chemines medžiagas bei įrangą.

   

   

  • Reikalui esant, valymas kartojamas, t. y., jei pirmo valymo metu nepavyksta išvalyti visų įsisenėjusių dėmių.
  • Valymas ir salono džiovinimas gali užtrukti iki 10 val.

  * Prieš užsisakant paslaugą, rekomenduojame pasikonsultuoti su švaros centrų meistrais – priėmėjais, kokios paslaugos reikia Jūsų automobiliui.


  Galerija

  Paslaugas atliekame tik su profesionaliomis priemonėmis