• slide-1
  AUTORIKA - AUTOMOBILIŲ ŠVAROS CENTRAI
 • Plovimas

  Automobilis kelyje – tai lyg didelis dulkių siurblys, renkantis žiedadulkes, asfalto, asbesto, smėlio, purvo daleles, žiemą - druskos, suodžių, naftos junginių - polimerų, sintetinių tepalų daleles, kurios, veikiamos oro sąlygų, tampa stipriais nuodais, kancerogenais. Rūgštys per lako sluoksnį lengvai pasiekia metalą ir sukelia koroziją.

  Pasirinkus paslaugą "Automobilio plovimas ir sausinimas", automobilis plaunamas aukštu slėgiu, naudojant purvo tirpiklį ir aktyviąsias putas, o džiovinant - sausinant  naudojamas specialus vaškas, durų arkos yra valomos. Automobilio plovimo be sausinimo metu nėra valomos durų arkos, tik langai nuvalomi specialia mentele. Vairuotojams, ypač saulėtomis dienomis, rekomenduojama plauti automobilį ir nusausinti, nes nuo išdžiūvusių vandens lašų ant kėbulo lieka kalkių dėmės.

  Valyti ir plauti automobilį reikia, tačiau svarbu nepamiršti, kad tai turi būti daroma atsakingai - ne sode ar prie vandens telkinio, o tam specialiai pritaikytoje vietoje, naudojant aukščiausios kokybės priemones, kurios ne tik saugiai ir efektyviai valo automobilio kėbulą, bet ir nepažeidžia dažų dangos.

  Automobilį reguliariai plauti reikia tiek vasarą, tiek žiemą, nes per ilgai neplaunamos vabzdžių liekanos, druskos gali pažeisti lako sluoksnį, todėl vėliau gali būti reikalingas poliravimas.


  Galerija

  Atliekame tik su profesionaliom priemonėm